V sobotu dne 18.9.2021 Den otevřených dveří památek.

Otevřeny stále expozice – Mozaika z dějin regionu, Alfons Mucha- plakáty a Expozice lidového nábytku a interiér Jana Kouly

Vstup zdarma

Otevřeno 9 – 17 hod

Zveřejněno v Aktuality

Regionální muzeum v Chrudimi při letošním příměstském táboru přepadli mravenci. Nejedná se o obvyklé mravence, ale o speciální a jedinečné jedince, které vytvořili účastníci příměstského tábora. O nejkrásnějším mravenci můžete rozhodnout i vy. Hlasujte na našich webových stránkách. Pokud chcete vidět mravence na vlastní oči, přijďte do našeho muzea, kde na vás budou po zbytek léta čekat v pokladně. V pokladně můžete také odevzdat svůj hlas pro nejhezčího mravence.

Zveřejněno v Pro veřejnost

Připomeňte si s námi výstavu Víra v umění - umění ve víře, kterou jsme bohužel vzhledem k nařízení vlády mohli návštěvníkům našeho muzea představit pouze v omezeném čase, od 1.10. do 31.1.

Zveřejněno v Aktuality