PRODLOUŽENÍ VÝSTAVY KOŘENY

Přijďte rozveselit smutného krtka, kterého jsme museli umístit do karantény. A víte, co ho nejvíce potěší? Hádáte, že žížala? Uhodli jste! Proto neváhejte a pusťte se do výroby žížaly a doneste ji krtkovi. Nejnápadnější žížalu na konci výstavy odměníme. Proto na každou žížalu přivažte cedulku se jménem a kontaktem na vás (poštovní adresa nebo emailová adresa). Fantazii při výrobě žížaly se meze nekladou.

A TO NENÍ VŠECHNO, CO PRO VÁS MÁME PŘIPRAVENO!

Do výstavy se nám zatoulalo 5 zvířátek, která tam nepatří. Když se ti je podaří najít a paní průvodkyni vyjmenovat – čeká tě ODMĚNA!

A CO U NÁS JEŠTĚ ZAŽIJETE?

Za strašidelných zvuků se projdete v podzemí pod loukou a lesem a na vlastní oči uvidíte to, co jste ještě neviděli. A kdo se nebojí, může si výstavu projít za tmy s vlastní baterkou!

1 copy K

2 copy K